World of Tanks Oyunu

Sizi bir tankçı olmaya çağıran World of Tanks oyunu Avrupa Oyun Ödüllerinde en iyi online oyun ödülünü almıştır, aynı zamanda tek bir sunucuda en fazla oyun oynayan kişi sayısı rekorunu da kırarak Guiness Rekorlar kitabına adını yazdırmıştır. Oyunda kayıtlı 5 milyonun üzerinde oyuncu bulunuyor.

World of Tanks zırhlı savaşları konu edinmiş 20.yy’ın ortalarında geçen online bir oyundur. Efsanevi tankların içerisinde çelik kovboylarla beraber omuz omuza dünyanın kontrolünü, üstün tank gücüyle ele geçirmeye çalışacaksınız.

TANKÇILAR,TOPLANIN!

Elimizde bölgelere bölünmüş, arkadaşlarınız ve sizin tarafınızdan fethedilmeye hazır bekleyen dünya haritamızdan daha iyi birşey yok! Düşman topraklarını işgal ederek; diğer gruplarla ittifak kurun ve düşmanlarınızı yok edin, ticaret ve müzakere imkanlarını kullanmayıda ihmal etmeyin.

ZENGİN HARİTA ÇEŞİTLİLİĞİ

Savaş alanlarının çeşitliliği ile sadece bir görsellik sunmuyor Doğu Avrupa’nın uçsuz bucaksız açık arazilerinden, küçük Alman şehirlerinin dar sokaklarına, Kuzey Afrika’nın kızgın çöllerinden, İtalya’nın serin dağlarına kadar ve bunlarla beraber değişen savaş koşullarıyla size taktiksel bir mücadele imkanı sağlamaktadır.

ARAÇ ÇEŞİTLİLİĞİ

Emrinizde, kullanabileceğiniz 150’den fazla Alman, Sovyet ve Amerikan üretimi efsanevi II.Dünya Savaşı tankları ile savaş alanına hiç çıkmamış prototip tanklar bulacaksınız.

Tankınızı seçin ve savaşa katılın!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.