Twitter ile Yeni Bir Kazanç Kapısı TweetLira

Twitter ile Yeni Bir Kazanç Kapısı
Twitter ile Yeni Bir Kazanç Kapısı

Bilkentli dört genç, Türkiye’de 10 milyona dayanan Twitter kullanıcılarına yönelik olarak twit ile puan toplama dönemini başlattı. Dört genç, Twitter kullanıcılarına yönelik olarak, atılan twit’lerle puan biriktirip bu puanlarla alışveriş yapılabilen Tweetlira adlı bir platfrom kurdu.

Yapılması Gerekenler Nedir?

Adnan Fatih Saran, Ali Kabataş, Mehmet Mert Yücesan, Kerem Balcı’nın oluşturduğu grup adına konuşan sitenin kurucularından Ali Kabataş, “Bu proje sosyal medya üzerinden kazanç elde etme ve birtakım avantajlar sağlayan bir çalışma. Yapılması gereken ise bir Twitter hesabına sahip olmak ve aktif olarak düşüncelerinizi Twitter üzerinden paylaşmak. Belli konu ve markalar hakkında attığınız twit’ler de size puan kazandırmakta. Kazandığınız puanları kullanarak tweetlira.com sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz” diye konuştu.

Sloganlarının “Twit at, puan kazan ve marketten istediğin ürünü al” olduğunu belirten Kabataş, şöyle konuştu: “Uygulama ile Twitter’da tanıtımını yapmak isteyen markalar ya da bireylerden tanıtmak istedikleri konu ve etiketleri (hashtag’leri) alarak onları kullanıcılarına iletiyor. Kullanıcılar da bu etiketlerle attıkları twit’lerden kazandıkları puanları üyeleri aracılığıyla Twitter’da takipçilerine tanıtıyor ve bunun sonucunda üyeler hediye kazanıyor.”

Twit At Puan Kazan Sitesi Nasıl İşliyor? Detaylar için tıklayın (tweetlira.com)

Twit at, puan kazan ve marketten istediğin ürünü al…

http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/842732-4-gencten-muthis-proje

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.