S2 Son Silah Oyunu İndir Oyna

Online oyun sektöründe lider bir şirket olan Joygame, yeni oyunu S2 Son Silah’ı oyunseverlerin hizmetine sunuyor. Haziran ayında betasının yapıldığı bu yeni MMOFPS oyununda sokak çetelerinin illegal işlerini ve suçlarını engellemek sizin göreviniz.

Sokak çeteleri sokakları kendi çıkarlarına alet ederek her türlü pisliği, suçu ve illegal işleri yaparak kirli paralar kazanmaya çalışıyorlar. Arka sokaklardaki bu kirli işleri fark eden polis kuvvetleri ise çetelerin yaptığı bu işleri engellemek için tüm güçleriyle çalışıyorlar. Sen hangi tarafı seçeceksin bakalım! Her ikisi de güçlü vede karizmatik.

Dövmeleri, argo konuşmaları, hayata bakış açıları ile çeteler gün geçtikçe daha da güçleniyor. Arka sokakların kralları, reisleri bu çeteler! Kimse onlara karşı gelemiyor. Kuralları onlar bozar ve yeni kurallar koyarlar. Suç şehrinde güçleri arttıkça onlara kim karşı çıkacak acaba!

Özel polis timleri, bu polsler özel eğitimden geçtiler, hayatlarını adalete adayan güçlü kişiler bunlar. Amansız çetelere karşı sadece bu özel timler karşı durabiliyor. Savaş sanatlarında, uzun menzilli kısa menzilli silahlarda ustalar. Yeminleri ise “Şehrin Kurallarını Korumak”! Kimseye izin vermiyorlar. Sükunet onların şehre yakıştırdıkları bir kelime.

21. yüzyıl sonlarında, özgürlük adına kapitalizm bütün dünyaya yayılmıştır. Ancak bu süreç çok acılı olmuştur. Her şey para ve para olmadan senin hiçbir değerin yok. Paran varsa dünyanın hakimi çetelerin Reis’i sensin, yoksa sen bir hiçsin! İnsanlar duygularını kaybetti ve paraya tapar oldular, en yüksek teklifi veren ise krallığını kurdu. Fakirler, güçsüzler evlerine kapandı çünkü sokaklarda korku kol gezmeye başladı! Nüfusun çoğu fakirdi.

Sıradan bir hafta sonunda, bir patlama, şehrin kalbinde patlak verdi. İnsanlar, iyice umutsuzluğa düştü ve isyan büyüdü. Bastırılmış öfke artık bastırılamaz hale geldi. Sokakları terör ve öfke salgını sardı.

Artık Çeteler ve reisleri sokakların tam olarak hakimiydi. Onlar yeni kurdukları krallıklarını korumaya çalışırken, hala onurlarını içinde koruyak kahraman polisler onlara karşı savaş başlattı. Çeteler polislere bombalar, silahlar, bıçaklar ile karşılık verdi. Savaş büyüdü. Kurallar yıkıldı, kurallar yeniden konuldu ve her şehrin kendi kuralları oluştu.

S2 “Son Silah” Kore’de Sudden Attack 2 olarak biliniyor. Sudden Attack’ın yapımcılarından lansmanı yapılan bu süper ücretsiz online MMOFPS oyunu artık Joygame’de! Eski babaanne oyunlarını artık unutun. Geçmişe, eskilere sünger çekiyoruz, yeni teknolojinin getirdiği tüm nimetleri içinde barındıran S2, Joygame’nin kaliteli lokalizasyonu, kaliteli hizmeti ile karşınızda.

Onlarca oyun modu, haritalar, karakterler, silahlar. Haritalar etkileşimli, parçalayın yıkın! Karakterler çok sıkı, siz nasıl olmak istiyorsanız öyle olun. Oyun profesyonel FPS’leri çağırıyor. Eğer sıkı bir oyuncu değilsen bu oyunda yenilmeye mahkumsun. Silahlar, zırhlar etkili ama sen iyi oynayamıyorsan sonun yakın bu oyunda.

Oyun içi otomatik turnuva sistemi ile her gün, her hafta, har ay turnuvalar seni bekliyor olacak. En üst rütbeye kim mi ulaşacak. Onu bilemem ama iyi oynaman şart. Uluslararası turnuvalarda bizi sen temsil edeceksin unutma!

S2: Son Silah Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

S2 Son Silah Oyunu İndir Oyna” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.