Rappelz Epic Oyunu İndir Oyna

Başlangıçta dünya düzeni Yaradılış ve Yıkım döngüsündeydi. Bu döngü karanlığa ve aydınlığa hükmeden iki tanrı tarafından kontrol ediliyordu.

Sonrasında tanrılar takipçilerini insanların yaşadığı ve güzel bir gelecek vaadeden dünyaya yolladılar ki onlara uygarlıklarını inşa etmeye yardımcı olsunlar. Bu takipçiler ışığın temsilcileri Devalar ve karanlığın temsilcileri Asuralar’dı. Bu günlerde Gaia topraklarının asıl sahipleri insanlar Gaialar olarak anılıyordu.

Çalkantılı bir dönemden sonra Gaia halkı daha huzurlu günlerine kavuştu. Farklı krizler özgürlük için yollar bulunarak aşıldı ve uygarlık çiçek açmaya başladı.

Bu genç halkın içinden bir Cadı doğdu, Gaialı kadın Işığın ve Karanlığın Tanrıları tarafından kuralan düzene karşı ayaklandı. Güçleri müthişti ve sarf ettiği kelimeler, cazibesi ve büyük vaadleriyle bir çok takipçi topladı ve daha da güçlendi. Devalar, Asuralar ve Gaialılar olsun onu yakalayıp susturabilmek için birleşmek zorunda kaldılar.

Deva, Asura ve Gaia ordularının Cadı ile yaptığı uzun savaşlar sonrasında Cadı yakalandı ve yakılarak idam edildi! Barış yeniden Gaia topraklarına dönmüştü.

Bir kaç yüzyıl sonrasında Gaia topraklarında barışı tehlikeye düşürecek yeni bir hareketlilik başladı…
Rappelz Epic Oyunu İndir Oyna : http://tinyurl.com/rappelzepic

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.