JTN Panel Online Kazancın Yeni Adresi

JTN Panel bir online topluluğu olup, gerçekleştirdiğimiz online marketing araştırmalarımıza katılarak, üyelerine, piyasaya çıkan yeni ürünler ve hizmetler hakkında görüş bildirmelerini sağlar.

Sizin için önemli olan şey ne? Hangi ürünleri tercih ediyorsunuz ve neden? Sizce hangi fiyat uygun? Belirli ürün için hangi paket uygun?

Panelimize yaptığınız üyelik, üretici kurum ve kuruluşlara, üretikleri ürünler hakkında ne düşündüğünüzü bilmelerini sağlar ve bu şekilde sizin görüşünüz, daha iyi üretim ve hizmet verilmesi konusunda büyük önem taşıyacaktır.

 

JTN Panel, insanların ürün, hizmet ve reklam konusunda görüşleri ve tercihleri hakkında bilgi toplar. JTN Panel’in üyesi olarak, JTN Research ve/veya müşterilerinin gerçekleştirdiği online marketing araştırmalarına gönüllü katılmak isteyenlerin bir parçası oluyorsunuz.

Araştırmalarımıza katıldığınızda, cevaplarınızı toplayıp, diğer katılımcıların cevaplarıyla birleştiriyoruz ve sonuçları müşterilerimize sunuyoruz. Cevaplarınız genel bir şekilde anonim olarak sunuluyor, bu demektir ki, sunulan bilgi hiçbir şekilde sizin kişisel bilgilerinizi ve verdiğiniz cevaplar hakkında bilgi ihtiva etmez. Sizin çalışmanız olmadan bizim işimiz gerçek olmaz. Bu çalışmamızın hareket ettirici gücü sizsiniz. Bunun için de, biz her zaman üyelerimizi, iyileştirebileceğimiz birşey olduğunu duşünürlerse bize görüşlerini bildermek için teşvik ediyoruz.

Görüşünüz şimdi, her zamandan daha önemli! Olumlu gelişmelerin hareket ettirici gücü olunuz!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.