İnstagram ile İnternetten Para Kazanmanın Yolları!

İnstagram ile İnternetten Para Kazanmanın Yolları!
İnstagram ile İnternetten Para Kazanmanın Yolları!

Instagram 2011 yılından sonra oldukça popüler olmaya başlamış, çektiğiniz fotoğraflara filtre ekleyebileceğiniz fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz bir platformudur.

Instagram milyonlarca kullanıcıya ulaşmış olması sebebi ile güçlü bir fotoğraf paylaşım mecrası durumuna gelmiştir.

Facebook ve Twitter ile internetten para kazanmanın yollarını birçoğumuz araştırmış yada üzerinde çalışmışızdır. Şimdi sırada Instagram var, peki bu platformdan nasıl para kazanacağız.

Laneia Moore bu amaçla InstaStock Images adlı yeni bir sistem sunarak Instagram kullanıcılarının çektikleri fotoğrafları para karşılığı satabilmelerine olanak sağlıyor ve : ” Fazladan birkaç yüz dolar bazı insanların hayatında büyük fark yaratabilir. İnsanların zevkle yaptıkları bir şeyden para kazanmalarını amaçlayarak bu yola girdik.” diyor.

Instagram kullanıcıları bu platforma yükledikleri fotoğrafları istedikleri fiyata satabilecekler ve fotoğraf başına ödeme alabilecekler.

Şuan hizmete girmemiş olmasına rağmen, kişilerin üye olabilmesi ve bir bağlantı paylaşmaları sayesinde de ileride kullanmaları için kredi kazanabilmelerine olanak sağlıyor.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.