Hediyeli BallMania Oyunu Oynayarak Çeşitli Hediyeler Kazanabilirsiniz

Ballmania can sıkıntısına çözüm üreten eğlenceli ve topladığınız puanlara göre hediyeler veren ödülü bir oyun. Diğer oyunlar kadar kolay olmadığı için tekrar tekrar oynayacağınız bir oyun.iphone 4 cep telefonu hediyeli Ball Mania oyunu ilk bakışta TİLT masasını andırıyor fakat topu oyuna sokmak için sağa sola hareket eden yönlendirme tuşları yok. Sadece ATIŞ butonuna basarak topu fırlatıyorsunuz ve Ball Mania oyununu başlatıyorsunuz. Playstation 3 hediyeli Ball Mania oyununda size verilen 7 adet topla iki şekilde puan toplayabilirsiniz. Birincisi topun yıldızlara her çarpışında verilen 10 puanlar, ikincisi de topun oyun masasındaki kutulara girmesiyle kazanacağınız puanlardan oluşuyor. Kutulardan 1000, 2000, 3000 ve 4000 puan kazanabilirsiniz. Bir kutudan da iki tane daha top kazanabiliyorsunuz. Eğer kutulara denk gelmezse de 500 puan kazanıyorsunuz. Pandora Bileziği hediyeli Ball Mania oyununun en büyük ödülü iPad2. Bunun için 40,000 puan toplamanız gerekiyor. En büyük kutu 4000 puan olduğundan +2 top veren kutuya bir kaç top sokmanızda fayda var. 3000 puana Sinema Bileti kazanabilirsiniz. 6000 puana Nesspresso kazanabilirsiniz. 12000 puana Pandora Bileziği kazanabilirsiniz. 20000 puana PS 3 kazanabilirsiniz. 28000 puana iPhone 4 Cep Telefonu kazanabilirsiniz. 40000 puana ipad2 kazanabilirsiniz.
Bu hediyelerden birini kazanmak için yarışmaya katılmak isterseniz oyunun sonunda hediyenizi seçtikten sonra çıkan formu doldurmanız gerekiyor. Fakat yarışmaya katılım bedeli olarak 4 TL cep telefonunuzdaki bakiyeden düşüyor yada faturanıza yansıtılıyor. Bu yüzden 4 TL vermek istemezseniz formu doldurmayın sadece oyunu oynayın.
Hediyeli Ball Mania Oyununa Katılım Şartları Nelerdir??

Kullanıcı ipad2 hediyeli ball mania oyununu oynayarak puan kazanır (her oyunun puanları ayrıdır). Kullanıcı oyunu oynarken topladığı puanlara göre ödüller seçme hakkını kazanır. Oyunun sonunda, ödül kazanmak isterse, kullanıcı ya aldığı toplam puanını kaydettirme şansı sunulur: Oyun sürecinde seçme hakkını kazandığı ödüllerden birini seçer ve çıkan ekranda mobil operatörü tıklayarak mobil telefon numarasını girerek puanını kaydettirir. Puanını kaydettirmek istemeyen kullanıcılarsa oyun bittiğinde çıkan panele telefon numaralarını girmeden oyunu kapatabilirler.

Kullanıcılar istedikleri kadar oynayıp istedikleri kadar puanlarını kaydettirme hakkına sahiptir. (ödül 18 yaşından büyük telefon sahiplerine verilir).

Puanını kaydettirmiş olan numaralar arasında bir çekiliş yapılmayacaktır. Puanlarını kaydettiren numaralar arasında bir ‘Puan cetvelİ’ sağlanacaktır.

Her oyunun kullanım koşulları nda ‘Puan cetvelinin’ başlangıç ve bitiş günü belirlenecektir. Kullanıcılar puanlarını sadece belirlenen başlangıç ve bitiş tarihi içinde kaydettirebilirler.

‘Puan cetvelinin’ bitiş günü tamamlandığında, en çok puanı kaydettirmiş olan kullanıcıya puanını kaydettirmeden önce seçmiş olduğu ödül verilecektir.

Eğer birden fazla en yüksek puan kaydettirmiş olan kullanıcı varsa, kaydettirme tarihi önce olan kullanıcı hediyeyi kazanacaktır.

Oyunu oynamak için resime tıklayabilirsiniz…


Hediyeli BallMania Oyunu Oynayarak Çeşitli Hediyeler Kazanabilirsiniz” üzerine bir yorum

  1. Merhaba İrfan bey. Yazılarınıza resim eklemediğiniz sürece yazının solunda görsel görünmez (slider’lar hariç). Yazılarınıza resim eklemelisiniz. Bunun için “resim” adında özel alan veya öne çıkarılmış görsel özelliğini kullanmalısınız. Saygılar…

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.