GooMass Eğitim Kiti’nin Muhteşem Bonusları

GooMass Eğitim Kiti'nin Muhteşem Bonusları
GooMass Eğitim Kiti’nin Muhteşem Bonusları

GooMass yaşayacağınız deneyimleri çok iyi biliyor. GooMass Kiti‘ni satın aldıktan sonra sizin için yeni bir dünyanın kapıları açılacak. Bu kapılar sizi internetten para kazanmaya başladığınız dünyaya götürecek. Burada başarılı olacağınızı biliyoruz. Biz sizin başarılarınıza başarılar eklemeniz için size çok değerli bonuslar sunuyoruz. Bu bonuslar sayesinde sitenize daha fazla ziyaretçi sağlayabilecek, satışlarınızı arttıracak ve bazı sistemleri otomatiğe bağlayacaksınız. Bu sayede siz uyurken bile sistem sizin için çalışmaya devam edecek.

GooMass kullanıcılarına 7 tane çok özel bonus sunmaktadır.

1. AUTO TWITTER

2010 yılı itibariyle aylık 190 milyon ziyaretçi trafiğine, 106 milyon civarında üye sayısına ve sahip Twitter’a günlük 300 bin civarında yeni üye katılmaktadır. Türkiye’de de popülerleşmeye başlayan Twitter’ın Facebook ile başa baş bir rekabet içersine gireceği kesin. Bu devasa sosyal paylaşım platformundan, sağladığı ziyaretçi trafiğinden nasıl yararlanabileceğinizi ve sistemi nasıl otomatiğe bağlayabileceğinizi anlatıyoruz.

2. EN IYI SATIŞ SAYFASI HAZIR ŞABLONU

Bir satış sayfasının dönüşüm oranını yükseltmenin matematiği iyi bir satış sayfasının nasıl olması gerektiğinde saklıdır. Profesyoneller tarafından onaylanan en iyi satış sayfası örneğini açıklamalarıyla ve şablonuyla beraber hediye ediyoruz. Bu projeyi istediğiniz gibi çalışmalarınıza adapte edebilirsiniz.

3. JOOMLA REHBERI VE SEO

Açık kaynak içerik sistemlerin de inanılmazları başarabileceğiniz bir sistem. Joomla ile nasıl profesyonel ve etkili bir site kuracağınızı, Joomla’da kullanabileceğiniz profesyonel eklentileri anlatıyor ve hatta bizim yazdığımız çok önemli eklentileri hediye ediyoruz.

GooMass Eğitim Kiti’nin Muhteşem Bonusları
GooMass Eğitim Kiti’nin Muhteşem Bonusları

4. WORDPRESS REHBERI VE SEO

Esnek yapısı ve kullanılabilirliği ile blog sistemlerinin tüm dünyadaki vazgeçilmezi olan WordPress için etkili bir kaynak. WordPress kurulumundan popüler eklentilere ve WordPresse özel SEO tekniklerini bulabileceğiniz bir rehber.

5. PROFESYONEL ADWORDS KAMPANYA ÖRNEKLERİ

Başarısını istatistiklerle kanıtlamış etkili Google Adwords profesyonel kampanya örnekleri bulabileceğiniz Türkiye’de eşi olmayan bir rehber. Size kampanyanızın başarılı olması için örnek teşkil edecek süper Google Adwords kampanyası örnekleri. Bu örnekleri inceleyerek Adwords’teki hatalarınızı düzeltebilirsiniz.

6. WEB SİTE KURMA REHBERİ

Bir web sitesi kurmak istiyor fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenmenize gerek yok. Web Site Kurma Rehberi en baştan sonuna kadar bir web sitesini nasıl oluşturacağınızı adım adım anlatıyor. Üstelik birden fazla yöntemle… PHP, ASP gibi web kodlama dillerini bilmeden de çok güçlü, dinamik ve şık bir siteye sahip olabilirsiniz. Hepsi Web Site Kurma Rehberi’nde.

7. ADWORDS DENEME KUPONU

Adwords’e ilk adımınızda Google’ın ücretli reklamcılık ağını denemeniz için 80 TL’lik Adwords deneme kuponu. Gösterdiğimiz yol ile 80’TL lik Adwords kuponu sahibi olacak ve sistemi denemek için cebinizden para çıkmamasını sağlayacaksınız. Bu kupon sayesinde eğitim setini neredeyse bedavaya getirmiş olacaksınız.

Bu kiti şimdi satın alarak tüm bu bonuslara sahip olabilirsiniz.

GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti ile sadece interneti kullanarak yüksek bir gelir elde edebilirsiniz. GooMass‘ı bugün edinin, kazanmaya hemen başlayın.

GooMass Eğitim Kiti'nin Muhteşem Bonusları
GooMass Eğitim Kiti’nin Muhteşem Bonusları

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.