CoAdvertise İle Gelirinizi Yükseltin

CoAdvertise İle Gelirinizi Yükseltin
CoAdvertise İle Gelirinizi Yükseltin

CoAdvertise, dijital formda müşterilerinizi hedeflemek için en uygun çözümleri sunar.
CoAdvertise teknolojisi sayesinde; potansiyel müşterilerinizi önceden belirleyerek, kampanyalarınızı hiçbir kayıp olmadan, sizinle ve ürünlerinizle ilgilenen hedef kitlenizle buluşturuyoruz.
Birçok gereksinim için tek platform; ister istediğiniz premium reklam alanlarında marka kampanyaları yapmak olsun, isterse erişim ya da performans olsun, sadece tek bir platform ile sonuç odaklı kampanyalar yapmanızı mümkün kılıyoruz.

Avantajlara genel bakış
* Premium, performans ve erişim için tek bağlantı noktası
* Ulusal ve uluslararası tüm kampanyalarınız için yüksek erişim
* Hedeflediğiniz şekilde, erişim kaybı olmaksızın, tamamen şeffaf, reklam konumla
* Hedef grubu tanımınız baz alınarak, tamamen otomatik olarak yapılan optimizasyonlar
* Performans ölçmek için detaylı raporlama araçları

Yönetilen Reklamveren (Managed Advertiser)
Yüksek rezervasyon hacimleri için; sizi, amaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış bir teklif ile destekliyoruz. Kampanya yönetim departmanımız, kampanyanızın temel kurulumunu yaparak sürekli olarak izlenmesini sağlar. Ekibimizden biri kişisel iletişim noktanız olarak atanır ve her zaman erişilebilir olarak size hizmet verir.

Yöneten Reklamveren (Self-service Advertiser)
Kampanyalarınız sürekli değil ya da rezervasyon hacimleri küçük ise; kampanya kurulum ve yönetimini, kolaylıkla kullanabileceğiniz ekranlarımız vasıtasıyla kendiniz yapabilirsiniz.
CoAdvertise’ın sağlamış olduğu teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak kampanyalarınızı yönetebilirsiniz. Kampanyanızla ilgili tüm optimizasyonlar otomatik olarak sistem tarafından gerçekleştirilmektedir. Kampanyanızın durumunu günlük olarak, detaylı raporlama araçlarımızı kullanarak takip edebilirsiniz.
Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.