BODYKEY ile Daha Hafif, Daha Sağlıklı!

BODYKEY ile Daha Hafif, Daha Sağlıklı!
BODYKEY ile Daha Hafif, Daha Sağlıklı!

Vücudun normalinin üzerinde kilolu olması, her yaştan, her kesimden insanı aynı şekilde negatif etkilemekte. Peki kilo kontrolü sağlığımız için neden bu kadar önemli?

Şişmanlık önemli bir sağlık sorunudur. Vücudun farklı organlarını ve sistemlerini ciddi şekilde etkilemektedir. Kalp hastalığı, diyabet, inme artirit gibi hastalıkların en temel nedeni olduğu gibi, yaşam süresini de kısaltmaktadır.

Fazla kiloların kas ve kıkırdak dokusuna yaptığı baskı, eklemlere fazla yük bindirmekte ve fiziksel aktivitenin düzgün yürütülmesini engellemektedir.

Ayrıca fazla kiloların kazalara karşı risk oluşturması da başka bilinen bir sonucudur.

Kilo vermenin anahtarı siz, kendinizsiniz! Metabolizmanıza uyacak beslenme alışkanlığı ve egzersiz ile fazla kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı bir yaşama adım atman sizin elinizde!

bodykey’in size özel planları ve koçluğu ile sağlıklı kilonuza kavuşabilirsiniz. Çok ama çok kolay olan bu süreç ihtiyaçlarınızı ve vücudunuzun beslenme ve egzersize verdiği tepkiyi ölçecek bir genetik test ile başlar. Vücudunuzun kiloyu nasıl yönettiğini gen çeşitliliğiniz, belirlemektedir.

bodykey genetik test, kişisel genetik yapınızı analiz eder ve kilo vermenizi sağlayacak fiziksel aktivite türünü ve en iyi beslenme düzenini belirlememizde bize yardımcı olan önemli bilgileri ortaya koyar. Size özel test sonuçları, daha sonra kişisel bodykey beslenme programınızı ve egzersiz profilinizi oluşturmada kullanılır.

Sonrasında ihtiyacınıza özel olarak Klasik, Karbonhidratı Azaltılmış veya Yağı Azaltılmış seçeneklerle kilo kontrolü serüveninize başlarsınız. bodykey by NUTRIWAY™ programı uzun vadeli kilo verme başarısı yolunda ilerlerken size en iyi besin değerlerini sağlayacak çok çeşitli anlık yemekler, takviye edici gıda ürünleri ve bitki çayını içermektedir.

Ayrıca size verilen şifre ile sadece sizin girebileceğiniz, size özel hazırlanmış egzersiz programları ve takip tablolarıyla, birebir danışmanlık alır, sağlıklı geleceğinizi planlarsınız.

Bugün yeni hayatınızın ilk gününe adım atmaya ne dersiniz?

http://www.amway.com.tr/user/irfanoka

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.