Bayanlar İçin İş Fikirleri – Kutlama Kurabiyesi Yaparak Evden Para Kazanmak

Bayanlar İçin İş Fikirleri - Kutlama Kurabiyesi Yaparak Evden Para Kazanmak
Bayanlar İçin İş Fikirleri – Kutlama Kurabiyesi Yaparak Evden Para Kazanmak

Günümüzde bir çok bayan evde çalışarak para kazanmanın yollarını arıyor, işte size bu konuda yeni bir seçenek.

Kurabiye yapma konusunda kendinize güveniyorsanız yada ben de yapabilirim diyorsanız evde Nişan,Söz,Kına gecesi,Düğün,Sünnet,Doğum günü ve Doğum kutlamaları vb. eğlence yada özel günler için çeşitli renk ve şekillerde kurabiyeler yapıp satabilirsiniz.

Elbette bu işte lezzet ve görsellik iki önemli etkendir. İlk başta sizin yaptığınız kurabiyelerde bir kişilik yani imzanız bulunması da önemlidir. Zamanla bir marka haline bile gelebilirsiniz.

Hazırladığınız birbirinden lezzetli kurabiyelerinizi çeşitli kalıp seçenekleri ile geniş bir çeşit ve şekil vermeniz müşterilerinizin ve en önemlisi de bunları yiyecek olan kişilerin sizi tercih etmeleri için bir neden olacaktır.

Bayanlar İçin İş Fikirleri - Kutlama Kurabiyesi Yaparak Evden Para Kazanma
Bayanlar İçin İş Fikirleri – Kutlama Kurabiyesi Yaparak Evden Para Kazanma

Kurabiyelerinizi aynı zamanda şeker hamuru ile süsleyerek tarzınızı hissettirebilirsiniz.

Örneğin, söz veya nişan için kalp şeklinde ve üzerine şeker hamurundan yapılmış ve birbirinin içinden geçirilmiş alyanslar yapabilirsiniz ve çiftlerin isimlerini de yazabilirsiniz, bu tür seçenekler sizin ne kadar geniş düşünebileceğinize bağlı olarak çeşitlenecektir yani kendi tarzınızı ortaya koyarak bir marka haline gelin.

Bir başka örnek ise Sünnet düğünleri için sünnet şapkası şeklinde yapacağınız kurabiyelerinizin üzerine Maşaallah yazarak eğlenceli ve lezzetli bir seçenek sunabilirsiniz.

Bunların satışını nasıl yapabilirsiniz; öncelikle çevrenizdeki kişilere haber verebilir, sosyal ağlarda paylaşım yapabilir, ilan verebilir veya daha da geniş düşünürsek bir websitesi açabilirsiniz.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.