Adsense Onaylı Hesap Almak

Adsense Onaylı Hesap Almak
Adsense Onaylı Hesap Almak

Hepimiz bugüne kadar Adsense hesabı almak için bir çok yol denemişizdir. Ancak bunların hiçbiri artık günümüzde işe yaramıyor diyebiliriz. Ne kadar kaliteli, güncel ve özgün bir siteniz de olsa Adsense’ten onay almak neredeyse imkansız. Docstoc.com, luminate.com gibi siteleri deneyenlerimiz de vardır aranızda. Ancak bunların da bir geçerliliği kalmadı artık.

Gelelim son günlerde kullanılan Adsense hesabı alma yöntemine. Burada önemli olan sitenizle 1. Onayı alabiliyor olmanız. 1. Onayı aldıktan sonra işimiz kolay. Öncelikle sitenizle başvuru yapıyorsunuz.

Bütün bilgilerin doğru olarak girildiğini kontrol ediyorsunuz. Ardından 1. Onay geliyor ve reklam kodlarını siteye ekleyerek 2. Onayın gelmesini bekliyorsunuz. Büyük bir olasılıkla 2. Onaydan red cevabı alıyorsunuz. Şimdi gelelim önemli noktaya. Aynı siteyle tekrar başvuru yapıyorsunuz ve KODLARI KALDIRMIYORSUNUZ. Yeni bir kod da eklemiyorsunuz. 1. Onay tekrar geliyor ve bekliyorsunuz. Eski kodlar hala sitemizde. Birkaç gün sonra onayımız geliyor.

Bu şekilde onlarca Adsense hesabı alınabiliyor farklı kişiler adına. Umarım sizde bu yöntemi kullanarak alabilirsiniz.

Adsense’ten bol kazanmanız dileğiyle, şimdiden hepinize hayırlı olsun…

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.